Loading...
Fotografia produktowa reklamowa 2017-05-10T13:15:42+00:00

Fotografia produktowa i reklamowa

Oferujemy usługi związane z fotografią produktową i reklamową. Dysponujemy przenośnym studiem fotograficznym i jesteśmy w stanie realizować zlecenia w siedzibie u klienta lub w innym dowolnym miejscu. Rozwiązanie takie polecamy szczególnie właścicielom restauracji, barów, itp., który chcą pokazać na zdjęciach potrawy i żywność.

Specjalizujemy się w fotografii kulinarnej. Fotografia żywności to wymagająca dziedzina fotografii, dlatego oferujemy naszym Klientom rozwiązania uszyte na miarę ich potrzeb, oprawione w 10 lat doświadczenia,  odpowiedni sprzęt i powtarzalność efektów.

Zdjęcia wykonujemy profesjonalnymi, pełno klatkowymi lustrzankami o dużej rozdzielczości. Umożliwia to klientom wydruki dużych rozmiarów lub odpowiednie, bezstratne skadrowanie zdjęcia w procesie przygotowywania finalnego materiału.

Zdjęcia dostarczamy klientom w formacie DNG i jpg (poglądowo). Wszystkie zdjęcia obrabiamy w programie Adobe Lightroom i Adobe Photoshop. Przy zdjęciach wykonywanych w warunkach studyjnych kolory i balans bieli kalibrujemy za pomocą ColorChecker Passport.

  Przykładowa galeria

 Cennik

Ceny za fotografię produktową i reklamową zawsze ustalamy indywidualnie, w zależności od rodzaju zlecenia, miejsca wykonywania zdjęć, warunków, ilości zdjęć, itp.  Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Masz pytania ? Napisz do nas lub zadzwoń (tel. 608343956). Jesteśmy do Twojej dyspozycji.