Fotografia nieruchomości. Fotografia wnętrz i architektury.

Oferujemy Państwu usługę profesjonalnej fotografii nieruchomości. Usługa skierowana jest do osób, które chcą pokazać na zdjęciach nieruchomość z jak najlepszej i najciekawszej strony.

Szczególnie mamy na uwadze:

 • agencje i biura nieruchomości (fotografia wnętrz na potrzeby sprzedaży lub wynajmu),
 • deweloperów (fotografia nieruchomości na potrzeby marketingowe, dokumentacyjne),
 • właścicieli hoteli, pensjonatów, restauracji i innych reprezentacyjnych wnętrz (fotografia wnętrz na potrzeby marketingowe (firmowe strony internetowe, katalogi, ulotki, bannery, itp.),
 • właścicieli i zarządców nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych (fotografia nieruchomości na potrzeby marketingowe, zamieszczenia na firmowych stronach internetowych lub dokumentująca inwestycje, szkody budowlane, itp.),
 • osoby prywatne chcące sprzedać lub wynająć nieruchomość (fotografia nieruchomości na potrzeby prezentacji oferty w internecie, prasie, na ulotkach, itp.),
 • oraz wszystkich tych, którym zależy na znakomitej jakości zdjęciach nieruchomości.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe i wymagające zlecenie.

Pracujemy na profesjonalnych, pełnoklatkowych lustrzankach firmy Nikon. Dysponujemy odpowiednim zestawem obiektywów (od super szerokokątnego rybiego oka (ogniskowa 8 mm) do ultra zoom’u (ogniskowa 350 mm) oraz przenośnym oświetleniem studyjnym (softboxy, parasolki, itp.). Zdjęcia obrabiamy w programie Adobe Lightroom i Adobe Photoshop. Nieruchomości przygotowujemy do sesji zdjęciowych stosując podstawowe techniki Home Staging’u.

Pracujemy na terenie województwa pomorskiego. Przy większych zleceniach możemy pojechać w dowolne miejsce w Polsce i Europie.

 Przykładowa galeria zdjęć nieruchomości

Cennik

Wycenę każdego zlecenia zawsze kalkulujemy indywidualnie. Zapytaj nas o cenę zdjęć Twojej nieruchomości.

Zdjęcia typowego mieszkania lub lokalu użytkowego

od300
 • Zdjęcia pokazujące całe mieszkanie lub lokal wewnątrz oraz zdjęcia z zewnątrz (budynek i sąsiedztwo). Wszystkie zdjęcia poddane obróbce i retuszowi.

Zdjęcia większego mieszkania lub domu jednorodzinnego

od300
 • Zdjęcia pokazujące całe mieszkanie lub dom wewnątrz oraz zdjęcia z zewnątrz (działka, budynek, sąsiedztwo). Wszystkie zdjęcia poddane obróbce i retuszowi.

Zdjęcia dużego domu lub małego budynku komercyjnego

od300
 • Zdjęcia pokazujące cały dom lub budynek komercyjny wewnątrz i z zewnątrz (działka, budynek, sąsiedztwo). Wszystkie zdjęcia poddane obróbce i retuszowi.

Masz pytania ? Napisz do nas lub zadzwoń (tel. 608343956). Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Podziel się tym ze znajomymi