Loading...
Wirtualne wycieczki i spacery. Panoramy sferyczne 360. Google Street View i Mapy Google. 2017-07-19T14:10:29+00:00

Wirtualne wycieczki czyli zwiedzanie nieruchomości z fotela. Panoramy sferyczne, wirtualne spacery. Google Street View, Mapy Google. Wirtualna rzeczywistość, VR i Google Cardboard.

Oferujemy Państwu usługę wykonania wirtualnej wycieczki. Usługa skierowana jest do osób, które chcą zaprezentować firmę lub nieruchomość i jej otoczenie w najlepszy i najdoskonalszy z możliwych sposób.

Szczególnie mamy na uwadze:

 • właścicieli firm, którzy chcą zademonstrować swoją firmę w Mapach Google i Google Street View. Wirtualna wycieczka osadzona w Google Street View pozwala pokazać wnętrza nieruchomości, jej otoczenie w bardzo atrakcyjny wizualnie sposoób. Ponadto dodanie wirtualnej wycieczki do wizytówki firmowej (Google Moja Firma i Google +) zwiększa widoczność firmy w internecie oraz poprawia wyniki wyszukiwania w wyszukiwarce Google),
 • agencje nieruchomości (wirtualne wycieczki stworzone na potrzeby prezentacji oferty sprzedaży lub wynajmu),
 • deweloperów (panoramy sferyczne wykonane na potrzeby prezentacji inwestycji i pojedynczych wnętrz),
 • właścicieli hoteli, pensjonatów i restauracji (wirtualny spacer pokazujący pokoje gościnne, restauracje, strefy fitness i SPA, ogrody, itp.),
 • właścicieli innych, reprezentacyjnych wnętrz (wirtualne zwiedzanie dowolnych pomieszczeń),
 • właścicieli i zarządców nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych (wirtualny wycieczki na potrzeby marketingowe, zamieszczenia na firmowych stronach internetowych lub na inne dowolne cele),
 • osoby prywatne chcące sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom lub inną nieruchomość (panorama 360 na potrzeby prezentacji oferty w internecie),
 • oraz wszystkich tych, którym zależy na profesjonalnej i niezwykle nowoczesnej prezentacji wnętrz i otoczenia.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe i wymagające zlecenie.

Pracujemy na profesjonalnych, pełnoklatkowych lustrzankach firmy Nikon, wyposażonych w odpowiednie, szerokokątne obiektywy i profesjonalne głowice panoramiczne. Panoramy sferyczne wykonujemy również z powietrza (za pomocą profesjonalnego drona), co pozwala uzyskiwać spektakularne efekty i łączyć razem panoramy naziemne z panoramami lotniczymi.

Nasze wirtualne wycieczki wykonane są w najnowszej technologii (HTML5) i działają na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety) oraz na wszystkich komputerach stacjonarnych i laptopach.

Każda wirtualna wycieczka wykonana przez nas może być oglądana w goglach wirtualnej rzeczywistości (gogle VR) i jest kompatybilna z większością modeli dostępnych na rynku (Google Cardboard). 

Pracujemy na terenie województwa pomorskiego. Przy większych zleceniach możemy pojechać w dowolne miejsce w Polsce i Europie. 

Przykładowa wirtualna wycieczka

Wirtualny spacer wykonany na zlecenie kliniki dentystycznej

Jako Rekomendowana Agencja Fotograficzna Google możemy umieścić wirtualną wycieczkę na Mapach Google oraz w usłudze Google Street View. 

Przykład wirtualnej wycieczki osadzonej na Mapach Google:

Cennik

Wycenę każdego zlecenia zawsze kalulujemy indywidualnie. Zapytaj nas o cenę wirtualnej wycieczki dla Twojej nieruchomości.

Wirtualny spacer po mieszkaniu lub małym lokalu użytkowym

od300złotych
 • Wirtualna wycieczka składająca się z max. 5 panoram sferycznych. Poszczególne panoramy sferyczne są poddane obróbce i retuszowi.

Wirtualne zwiedzanie mieszkania lub domu jednorodzinnego

od300złotych
 • Wirtualna wycieczka składająca się z max. 10 panoram sferycznych. Poszczególne panoramy sferyczne są poddane obróbce i retuszowi.

Wirtualny spacer po dużym domu lub małym budynku komercyjnym

od300złotych
 • Wirtualna wycieczka składająca się z max. 15 panoram sferycznych. Poszczególne panoramy sferyczne są poddane obróbce i retuszowi.

Masz pytania ? Napisz do nas lub zadzwoń (tel. 608343956). Jesteśmy do Twojej dyspozycji.