Loading...
Zdjęcia z drona. Film z powietrza. 2017-05-17T12:34:08+00:00

Zdjęcia z drona. Filmy z powietrza.

Oferujemy Państwu usługę fotografowania i filmowania z drona. Usługa skierowana jest do osób, które chcą zaprezentować obiekt naziemny (nieruchomości, budowle, środki transportu, itp.) z nowej, niespotykanej wcześniej perspektywy. Zdjęcia i filmy z drona to doskonała forma promocji i reklamy.

Szczególnie mamy na uwadze:

  • agencje i biura nieruchomości (zdjęcia z drona, filmy z drona na potrzeby prezentacji oferty nieruchomości),
  • deweloperów (zdjęcia z drona, filmy z drona na potrzeby prezentacji oferty lub dokumentacji budowy),
  • właścicieli hoteli, pensjonatów, restauracji i innych nieruchomości (zdjęcia z drona, filmy z drona na potrzeby marketingowe lub zamieszczenia na firmowych stronach internetowych, itp.),
  • właścicieli innych, reprezentacyjnych i ciekawych obiektów (jak wyżej),
  • właścicieli i zarządców nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych (fotografia lotnicza na potrzeby prezentacji oferty w internecie (siedziba firmy), dokumentacji budowy, inspekcji wizualnej trudno dostępnych miejsc, itp.),
  • osoby prywatne chcące sprzedać lub wynająć nieruchomość (zdjęcia z drona na potrzeby prezentacji działki, domu w internecie, itp),
  • oraz wszystkich tych, którym zależy na profesjonalnej, niezwykle nowoczesnej i innowacyjnej prezentacji najróżniejszych obiektów.

Jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde, nawet najbardziej nietypowe i wymagające zlecenie.

Wykorzystujemy do tego najnowocześniejsze rozwiązania techniczne na miarę XXI wieku ! Nasz dron jest w stanie utrzymać się w powietrzu nieprzerwanie przez ponad 20 minut (na jednej baterii). Może latać nad wodą, nad lasami, pomiędzy budynkami oraz w trudno dostępnych miejscach (dron lata we wszystkich kierunkach oraz może zawisnąć nieruchomo w powietrzu). Efektywny zasięg działania drona to ok. 500 m w dowolnym kierunku od operatora (lewo, prawo, przód, tył, góra). Dron wyposażony jest w kamerę z trzy osiową stabilizacją obrazu, filmującą i fotografującą w maksymalnej rozdzielczości 4K (Ultra HD – 2160p), w czasie rzeczywistym (podgląd na żywo w sterowniku u operatora umożliwia precyzyjne, efektywne fotografowanie lub filmowanie).

Pracujemy na terenie województwa pomorskiego. Przy większych zleceniach możemy pojechać w dowolne miejsce w Polsce i Europie. 

Przykładowa galeria

 Cennik

Wycenę każdego zlecenia zawsze kalkulujemy indywidualnie. Zapytaj nas o cenę Twoich zdjęć i filmów z powietrza.

Fotografia lotnicza małych obiektów (zdjęcia z drona).

od300
  • Kilkanaście zdjęć z powietrza z różnych wysokości, kątów i kierunków. Wszystkie zdjęcia poddane są obróbce i retuszowi.

Fotografia lotnicza większych obiektów. Zdjęcia z drona.

od300
  • Kilkadziesiąt zdjęć z powietrza z różnych wysokości, kątów i kierunków. Wszystkie zdjęcia poddane są obróbce i retuszowi.

Film reklamowy z powietrza (film z drona).

od300
  • Film reklamowy o długości kilku minut, wykonany na podstawie kilku, kilkunastu ujeć, wg scenariusza ustalonego ze Zleceniodawcą.  

Masz pytania ? Napisz do nas lub zadzwoń (tel. 608343956). Jesteśmy do Twojej dyspozycji.